FOUR VIEWS viešbučių tinklas - nuostabios atostogos Madeiroje!

FOUR VIEWS tinklo viešbučiuose esate kviečiami praleisti atpalaiduojančias atostogas gražiausiose Madeiros salos vietose. Visiškai nesvarbu, ar Jūs renkates atostogas prie vandenyno, ar mieliau renkatės gražaus, istorinio Funšalio miesto apylinkes –  atostogų metu įvertinsite unikalias FOUR VIEWS viešbučių vietas ir pro langus atsiveriančius įspūdingus vaizdus.

Viešbučiai savo svečiams siūlo patogią viešnagę, visišką atpalaidavimą, salos tyrinėjimo malonumus ir prisiminimus, kurie išliks amžinai!

FOUR VIEWS tinklo viešbučiai
FOUR VIEWS OASIS 4*
FOUR VIEWS OASIS 4*
Viešbutis apsuptas žaliais palmių sodais, įsikūręs visai netoli jaukaus kurorto paplūdimio. Pro viešbučio langus atsiveria vaizdai į Atlanto vandenyną ir Ilhas Desertas salas. Dėl puikios lokacijos ir išpuoselėtos infrastruktūros galite laisvai mėgautis salos atradimais ir puiku komfortu ilsintis viešbutyje.
FOUR VIEWS BAIA 4*
FOUR VIEWS BAIA 4*
Modernus, šiuolaikiškas ir tik suaugusiems skirtas viešbutis Funchal miesto širdyje. Pro kambarių langus atsiveria nepakartojami vaizdai į Atlanto vandenyną ir didingus žaliuojančius kalnus. Norintiems pilno atsipalaidavimo - galima pasinerti į SPA centro teikiamus malonumus.
FOUR VIEWS MONUMENTAL 4*
FOUR VIEWS MONUMENTAL 4*
Viešbutis yra įsikūręs Lido kurortinėje zonoje, svarbiausio Funchal turistinio rajono širdyje. Ieškantiems naujų atradimų ar aktyvaus poilsio, šis viešbutis kone geriausias pasirinkimas!
Unikalusis Funšalio miestas

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku