GRECOTEL viešbučių tinklas – klasiškos atostogos Graikijoje!

Atraskite geriausius Graikijos kurortus bei patirkite graikiškų atostogų klasiką, kurią garantuojame, jei pasirinksite GRECOTEL tinklo viešbutį. Už nepakartojamų viešbučių dizaino detalių slypi dešimtmečius formuota aptarnavimo kultūra: kiekvienas svečias ir net menkiausias noras – didžiausias viešbučio personalo prioritetas.
Rinkitės GRECOTEL tinklo viešbutį ir atostogaukite taip, jog akimirkas branginsite amžinai!
Kreta
GRAND LEONIKI RESIDENCE BY GRECOTEL 4*
GRAND LEONIKI RESIDENCE BY GRECOTEL 4*
Kretos stilistikos viešbutis puikiai tinkantis norintiems keliauti ir pažinti salą iš arčiau. Įsikūręs vos keli žingsniai nuo autobusų stotelės ir netoli istorinio Retimno miesto. Viešbučio kambariai ne tik jaukūs, bet ir su įrengtomis virtuvėlėmis.
GRECOTEL LUX ME WHITE PALACE 5*
GRECOTEL LUX ME WHITE PALACE 5*

Elegantiškas ir prabangus GRECOTEL LUX ME WHITE PALACE viešbutis įsikūręs ant jūros kranto, kurio paplūdimys apdovanotas „Mėlynąja vėliava“. Įspūdingas interjeras ir baltos spalvos atspalviai tai, kas paverčia viešbutį išskirtiniu.
GRECOTEL MARINE PALACE & AQUA PARK 4+*
GRECOTEL MARINE PALACE & AQUA PARK 4+*
Idealiai subalansuotas šeimų poilsiui viešbutis, teikiantis ypatingą dėmesį atostogoms su šeima – šeimyniniai kambariai, vandens pramogų parkas bei vaikų ir paauglių pramogų klubai.
Peloponesas
GRECOTEL CASA MARRON ALL INCLUSIVE RESORT 4*
GRECOTEL CASA MARRON ALL INCLUSIVE RESORT 4*
Peloponese yra nedaug vietų, kuriose galima suderinti ramų poilsį ir šeimos pramogas, tačiau atnaujintas GRECOTEL CASA MARRON ALL INCLUSIVE RESORT viešbutis tuo pasižymi. Jus nustebins nuožulnus Lakopetros paplūdimys, kuris puikiai tiks ir mažiesiems.
GRECOTEL LA RIVIERA & AQUA PARK 5*
GRECOTEL LA RIVIERA & AQUA PARK 5*

Iš vienos pusės viešbutį supa eukalipto miškai, o iš kitos – platus smėlio paplūdimys su panoraminiu vaizdu į Jonijos jūrą. Net 10 kilometrų ilgio paplūdimys turi nuolaidų įėjimą į jūrą. Viešbutyje rasite didelį pasirinkimą pramogų tiek mažiesiems, tiek suaugusiems. Visi viešbučio svečiai gali lankytis išskirtiniame ir naujame vandens pramogų parke „Olympia Aqua Park“.
GRECOTEL OLYMPIA OASIS & AQUA PARK 5*
GRECOTEL OLYMPIA OASIS & AQUA PARK 5*
Viduržiemio jūros rojus paplūdimio mėgėjams. Pasaulinio lygio į šeimas orientuotas viešbutis su tropiniais sodais, palmių alėjomis ir galimybę neribotai lankytis net 20 000 m² ploto naujajame vandens pramogų parke „Olympia Aqua Park“.
Rodo ir Korfu salos
GRECOTEL LUX ME DAMA DAMA 4*
GRECOTEL LUX ME DAMA DAMA 4*

Viešbutis su erdvia, apželdinta teritorija. Patogi viešbučio vieta: ant jūros kranto, netoli iki Kaltėjos ir Falirakio gyvenvietės, kurioje pilna smuklių, restoranų, barų bei diskotekų. Aukšto lygio aptarnavimas ir įvairus maitinimas. Dienos metu vyksta sporto renginiai, o vakarais šou programos. Rekomenduojamas poroms, šeimos poilsiui su įvairaus amžiaus
GRECOTEL LUX ME DAPHNILA BAY DASSIA 4+*
GRECOTEL LUX ME DAPHNILA BAY DASSIA 4+*
Graikiško stiliaus viešbutis, įsikūręs ant vaizdingos kalvos šlaito prieš Dasijos įlanką. Viešbučio teritorija apsupta gamtos – driekiasi pušų giraitės. Prabangiai įrengti numeriai, pro kurių langus atsiveria vaizdai į sodus ar į Jonijos jūrą. Viešbutis puikiai tiks tiems, kurie ieško ramaus poilsio, o trokštantiems pramogų – vos kelis kilometrus nutolęs Dasijos miestelis.
GRECOTEL EVA PALACE LUXURY RESORT 5*
GRECOTEL EVA PALACE LUXURY RESORT 5*
Prabanga dvelkiantis GRECOTEL EVA PALACE LUXURY RESORT viešbutis įsikūręs vos 150 metrų nuo privataus paplūdimio tarp Dassia ir Gouvia kaimelių. Didelis klasikos stiliumi įrengtų kambarių, apartamentų ir vilų pasirinkimas, iš kurių atsiveria panoraminiai vaizdai į Jonijos jūrą ar Kerkyros miestą. Itin kokybiška viešbučio virtuvė ir ypatingas personalo dėmesys svečiams.

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku